סקצ'אפ 2020 משתחררת – הנה כל הפרטים שצריך לדעת

שלום חברים,

הפעם אני מתכבד להציג בפניכם את הגרסה החדשה של סקצ'אפ בגרסת השנתון 2020. אז סקצ'אפ משתדרגת כל שנה והפעם מקבלת את שם המותג SketchUp Pro 2020. הרישיון עדיין ניתן לרכישה בשני סוגים: קבוע או שנתי. מה השתנה? מה נכנס ומה יצא? מה עם ויריי לסקצ'אפ? בואו נסקור כמה דברים חשובים ופחות חשובים.

החבר'ה של סקצ'אפ אומרים הפעם שהם ישבו והקשיבו לכולנו, המשתמשים העיקריים של התוכנה, ממש סטוקרינג קואופרטיבי אבל בקטע טוב. אז סקצ'אפ 2020 מחדשת לנו בעיקר כמה דברים בתוך התוכנה ונתחיל עם הרשימה הרשמית שמקורה גם באתר העולמי של סקצ'אפ. נתחיל.

דבר ראשון סקצ'אפ מכריזים על דמות חדשה שתלווה את חלון פתיחת התוכנה – הנה לאורה (מצוות סקצ'אפ):

סקצ'אפ הוסיפו נקודות מגע להזזה של אובייקטים בקלות כמו הזזת הספה מפינתה הנסתרת והצמדה לקיר. ממליץ לשמור על מרחק של כ-5 ס"מ מקירות (בלי קשר לתצוגה הבאה):

 

מה קורה שאנחנו מסתירים דברים בתוך סקצ'אפ: גאומטריה נסתרת, אובייקטים שאינם מוצגים וכאלה. אנחנו מפנים הרבה ממרחב העבודה שלנו כדי לעבוד יותר נקי וזה סבבה. סקצ'אפ דואגת לזרימת עבודה יותר טובה בניהול הסתרות.

מה עוד? שינויי שמות! כן, סקצ'אפ מחליטה לשנות את השם שכבות Layers לשם Tags! למה? בגלל שהשכבות בסקצ'אפ לא באמת נבנו בצורה שכבתית (כמו בפוטושופ למשל). אז לשנות את השם משכבה לתג, יכול להישמע בהתחלה קצת מוזר אחרי שהתרגלנו, אבל הוא לגמרי מובן והגיוני. התגים מתנהגים בדיוק כמו השכבות, באותו אופן כמו פעם.

ישנם עוד מספר שינויים שבוצעו בתוכנת השרטוט הדו ממדית Layout שמגיעה עם כל התקנת סקצ'אפ פרו חדשה.


ענייני רישוי: כל מי שרכש את SketchUp Pro 2019 ועד שנה מיום הרכישה יכול לשדרג את הגרסה שלו בחינם ל-2020. כל מי שרכש הארכה למנוי התחזוקה שלו והוא בתוקף כעת גם יכול לשדרג ל-2020 בחינם. השדרוג בתשלום למשתמשים שאין להם מנוי תחזוקה פעיל (שנה ראשונה לרכישה, שנה שנייה לרכישה).

לרכישת רישיון קבוע SketchUp Pro 2020

לרכישת רישיון קבוע באנדל פרימיום SketchUp Pro 2020 + V-Ray

לרכישת רישיון שנתי SketchUp Pro

לרכישת שדרוג – צרו עמנו קשר

הגב\י עם פייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Leave the field below empty!