אתגר חדש: החנוכיה שלכם בתלת מימד!

אתגר החנוכיה 2019 – שימו לב מרנדרים יקרים!
כולם מוזמנים לקחת חלק באתגר מתוק וחגיגי במיוחד, והפעם האתגר התלת ממדי הוא למדל ולרנדר את החנוכיה שלכם! הזוכה (או הזוכים) המאושר יזכה ב:
הפרס הראשון: סופגניה ברולדין, ולא רק: 100 קרדיטים Chaos Cloud, איתם אפשר להפוך כל לפטופ חלש למעצמת רנדרינג, פגישת קואוצ׳ינג למיפוי עסקי איתי ובנוסף – חולצת ויריי, ספל למשקה חם, ועוד הרבה דברים טובים.

תנאי האתגר: ביצוע הרנדר יתבצע באמצעות מנוע הרנדר V-Ray או Corona Renderer בלבד (הוכחה נדרשת). התמונה ברזולוציה מינימלית של 2000/2000 פיקסלים. השיפוט יבוצע בתיווך ויריי ישראל ונציגי כאוס גרופ בדגש על: ריאליזם, יצירתיות וקומפוזיציה סופית.

מועד אחרון להגשה: נר ראשון של חנוכה ב-23 לדצמבר 2019 מועד חדש: נר שמיני של חנוכה בתאריך ה-29 בדצמבר עד שעה 19:00 בערב. מייל להגשות: challenge@v-ray.co.il יש לכלול: הדמיה אחת + תיאור קצר אודותיה, שם מלא, כתובת פיזית, טלפון או נייד.

בהצלחה לכולם!


גלריית ההגשות לאתגר


הזוכה במקום הראשון

על קריאייטיב וביצוע מוצלח – אמן ההדמיה שלומי לאופר "חנוכה בסיביר, 1941"

ההדמיה מבוססת על חוויה של סבי ז"ל, מהתקופה בה הוא ומשפחתו שימשו כפועלי כפייה בסיביר ביחד עם יהודים רבים אחרים, בתקופת מלחמת העולם השנייה. סבי וחבריו חטבו עצים ביערות. בזמן חנוכה, השלטונות הרוסיים אסרו על היהודים להדליק נרות בחנוכיות. חוטבי העצים וסבי בתוכם מצאו פתרון- הם השתמשו בענפים מהעצים הכרותים והדליקו מהם מדורות- כל יום לפי מספר הנרות שהיה צריך להדליק.
בוצע באמצעות: 3DS MAX / FOREST PACK / V-RAY NEXT / SUBSTANCE ALCHEMIST / PHOTOSHOP

מקום שני – ציון קרומבה

מקום שלישי – נג'וד מזאריב

הגב\י עם פייסבוק

תגובות

6 תגובות
  • משה שמש
   משה שמש אומר:

   מסכים, הגשת האתגר תהא עד נר שמיני של חנוכה – 29 בדצמבר 2019 עד שעה 19:00 בערב.

   הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Leave the field below empty!