מהי חבילת Red Giant?

Red Giant Complete נותן לכם את סט הכלים המלא של Red Giant במחיר משתלם.
סט שלם של כלי עריכה, העשרה וקיצורי הדרך לעורכי וידאו מקצוענים.
עם מנוי ל- Red Giant Complete תהיה לכם גישה לכל הכלים העדכניים ביותר שלנו,
תוך חיסכון גדול בהשוואה לרישוי הקבוע המסורתי.

סט הכלים המלא

Red Giant Complete הוא ארגז כלים לאמנים ועורכים מקצוענים

TRAPCODE SUITE

PARTICLE SYSTEMS +

Trapcode Suite מביא את העוצמה של מערכות חלקיקים בתלת מימד ישירות ל- After Effects. השתמש בכלים מתקדמים לחיקוי אש, מים, עשן, שלג ואפקטים חזותיים אורגניים אחרים, או ליצור פלאים טכנולוגיים וממשקי משתמש עם רשתות חלקיקים וצורות תלת מימד. עם מנוי ל- Red Giant Complete, כל משתמש מקבל התממשקות ליבוא קבצי Cineware סינמה 4D.

MAGIC BULLET SUITE

COLOR CORRECTION +

Magic Bullet Suite הוא סט תוספים לתיקון צבעים, גימור ומראה סרטים. בעזרת כלי דירוג צבע רב עוצמה בזמן אמת, ביטול הווידאו וריטוש קוסמטי, יהיה לך כל מה שאתה צריך בכדי לגרום לצילומים שלך להיראות נהדרים ממש על ציר הזמן שלך בעריכה תובענית.

UNIVERSE

EDIT WITH STYLE

UNIVERSE הוא סט של תוספי מעבר וידיאו ואפקטים עבור עורכים ואמני גרפיקה בתנועה. סגננו את הסרטים שלכם עם מראה רטרו אותנטי ומודרני וצרו רקע יפהפה, זוהר, אנימציות טקסט ואפקטים אחרים. סט הכלים שמציע UNIVERSE מעניק לך תוצאות טובות יותר וקיצורי דרך יותר מכל דבר אחר.

VFX SUITE

VISUAL EFFECTS

VFX Suite הוא צבר תוספים לפיתוח, מעקב, ניקוי ואפקטים חזותיים המורכבים, ממש בתוך אפטר אפקטס ומקל על יצירת חומרים מרוכבים חלקים ומעניק לך כלים למעקב מהיר ומדויק אחר תנועה, עיוות עדשות והחלפה / הסרה של עצמים.

PLURALEYES

SYNC AUDIO AND VIDEO

בלחיצת כפתור אחת, PluralEyes מנתח את השמע מהמצלמות ומכשירי השמע שלך ומסנכרן אותם תוך שניות. אין צורך בלוחות עצים או בקוד זמן. החיסכון בזמן הוא אדיר ומאפשר לך להתמקד בעריכה קריאטיבית.

הצעת מחיר לרישיון תוכנה

מלאו את הטופס הבא ונשוב אליכם בהקדם

ISRAEL3D SOFTWARE

משווקת ונציגה רשמית בישראל של מגוון תוכנות לתחום הקריאייטיב, ההדמיה והאנימציה.

נגישות