מבית 3Dacademy מרכז ההדרכה הרשמי והבלעדי של סקצ’אפ בישראל!

קורסי סקצ׳אפ נפתחים בכל העת

מועברים באון ליין באמצעות ZOOM

9 מפגשים  |  בוקר או ערב

דרישות קדם

ידע בסיסי באנגלית.

דרישות חומרה: מחשב עם כרטיס מסך עצמאי (שאינו מובנה בלוח האם).

על הקורס

קורס לסקצ'אפ מגלם תהליך לימודי של יסודות המידול התלת ממדי. הקורס מעביר את התלמיד פרשיית לימודים מרתקת ומהנה שבסופה יידע התלמיד לבצע הדמיה מכל סוג ולכל מטרה.

למי מיועד?

לאדריכלים ומעצבים שרואים בסקצ'אפ כלי יעיל להדמיה והמחשה ורוצים לראות את הנולד.

הקורס עבר בצורה מאוד מעניינת. יעל הפגינה מקצועיות ואכפתיות רבה. הספר מצויין ומקיף את כל תוכנת סקצ'אפ. באתי לקורס עם רמה בסיסית בסקצ'אפ אבל הקורס חידד לי המון פקודות ולמדתי איך לקצר את משך העבודה בתוכנת הסקצ'אפ. לקחתי מהקורס ידע רב, שיפר את המיומנות שלי בשימוש בתוכנה, שמתגלית בתוכנה מאוד כיפית וידידותית.

יהב פלטיציניאנואדריכל

קורס מצויין, תורם ומעשיר. תוכנה קלה ופשוטה ממש כל אחד יכול מדריכה מצוינת. הספר מצויין ומוסבר מעולה. כל השיעורים הועברו בצורה טובה – יעל קדם תותחית על!

גל לוימעצבת פנים

התוכנה מאוד עניינה אותי וכל השיעורים היו מעולים. הם היו מעניינים מאוד וטיפים וטריקים ניתנו בשפע. הספר מושקע ומפורט – כל הכבוד. סבלנות וסובלנות ליוו את הקורס בזכות המרצה יעל

רפי הומיהמעצב מוצר

כל השיעורים הועברו בצורה מעניינת ומרתקת! הקורס מאוד תרם לי בעבודה!! שדרג את העבודה שלי בכמה רמות. יכולת המחשבה מצויינת מול לקוחות.

שני שטרןמעצבת פנים

השיעורים של התרגיל המסכם הועברו בצורה טובה ביותר ובכלל השיעורים עברו בצורה עניינית ומעניינת מאוד. נהנתי בכל מפגש וחבל לי שהקורס נגמר. יעל מדהימה!!!הקורס מאוד תרם לי בעבודה בסקצ'אפ. לא הכרתי את התוכנה לפני ובלי הקורס לא הייתי משתמשת בה. קיבלתי המון טיפים בדגש על עבודה נכונה, סדר פעולות נכון, עבודה מהירה ויעילה.

אסנת מימוןמעצבת פנים

הכל היה מרתק – האפשרויות לייבא קומפוננטים, לשנות אותם ולהשתמש בהם. כל השיעורים הועברו בצורה מעולה. למרות שאיני משתמש באופן מקצועי הקורס תרם מאוד ליכולותיי האישיות. הספר ערוך כהלכה ומאוד פרקטי.

סמי היללימשרד הביטחון

הרשמה לקבלת פרטים לקורס סקצ׳אפ

נגישות