הכירו את אוטודסק

Autodesk במשימה ליצור סביבה מטפחת חדשנות בתכנון ועיצוב באמצעות טכנולוגיה

Autodesk AutoCad

אוטוקאד היא תוכנת שרטוט המשמשת לתכנון וייצור לתחומים רבים כגון: הנדסת מכונות, הנדסה אזרחית ואדריכלות. היא נחשבת לתוכנה המרכזית והעיקרית לשרטוט טכני, הנדסי ואדריכלי.

Autodesk Revit

רוויט היא תוכנת מידול חכמה לביצוע מודלים מורכבים למבנים אדריכליים והנדסיים ומהווה תוכנה שולטת לעולם ה-BIM. ברוויט משתמשים בעיקר אדריכלים, מהנדסי קונסטרוקציה, מכונות ושולטת בדיסציפלינת חשמל ואינסטלציה (MEP) וכן על ידי מעצבי פנים וקבלנים.

לתוצאות מיטביות והדמיות ברמה גבוהה מומלץ להוסיף V-Ray for Revit / Twinmotion / Enscape

Autodesk 3ds Max

3ds Max היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת תלת ממדית ותיקה מאוד ופועלת בשימוש רחב בקרב מעצבים בתלת מימד ולהדמיה אדריכלית. למקס יכולות התממשקות עם תוספי הדמיה עוצמתיים ואיכותיים כגון ויריי או קורונה-רנדר.

לתוצאות מיטביות והדמיות ברמה גבוהה מומלץ להוסיף V-Ray for 3ds Max

קיים רישיון Indie למוצר זה במחיר נגיש לסטודיו קטן – לפרטים

Autodesk Maya

מאיה היא תוכנה מבית אוטודסק אשר נמצאת בשימוש רחב אצל מעצבי משחקים, דמויות ואנימציה תלת ממדית. משמשת לתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והמדיה וכן למשחקי מחשב והדמיות אדריכליות.

לתוצאות מיטביות והדמיות ברמה גבוהה מומלץ להוסיף V-Ray for Maya

קיים רישיון Indie למוצר זה במחיר נגיש לסטודיו קטן – לפרטים

בקשה לרכישת רישיון תוכנה

יש למלא את הטופס הבא על מנת שנוכל להגיש עבורכם הצעת מחיר מותאמת

מוצרי 3ds Max או Maya הינם מוצרים שנמכרים ישירות דרך אתר הבית של Autodesk העולמית ועמוד זה מנגיש ומאפשר לאמני הדמיה גישה קלה יותר לרכישה באתר הרשמי;

ISRAEL3D SOFTWARE

משווקת ונציגה רשמית בישראל של מגוון תוכנות לתחום הקריאייטיב, ההדמיה והאנימציה.

All images are copyright to their respective owners. All product names, logos and brands used in our websites are properties of their respective owners.

נגישות