הכירו את אוטודסק

Autodesk במשימה ליצור סביבה מטפחת חדשנות בתכנון ועיצוב באמצעות טכנולוגיה

לעבוד בסביבה מוכרת

Autodesk היא יצרן תוכנה מוביל לעיצוב תלת מימד, הנדסה ותוכנות לתעשיית הבידור והאנימציה

Autodesk AutoCad

אוטוקאד היא תוכנת שרטוט המשמשת לתכנון וייצור לתחומים רבים כגון: הנדסת מכונות, הנדסה אזרחית ואדריכלות. היא נחשבת לתוכנה המרכזית והעיקרית לשרטוט טכני, הנדסי ואדריכלי.

קיים רישיון מוזל לפתרון שרטוט במחיר נגיש – לפרטים

Autodesk Revit

רוויט היא תוכנת מידול חכמה לביצוע מודלים מורכבים למבנים אדריכליים והנדסיים ומהווה תוכנה שולטת לעולם ה-BIM. ברוויט משתמשים בעיקר אדריכלים, מהנדסי קונסטרוקציה, מכונות ושולטת בדיסציפלינת חשמל ואינסטלציה (MEP) וכן על ידי מעצבי פנים וקבלנים.

לתוצאות מיטביות והדמיות ברמה גבוהה מומלץ להוסיף V-Ray for Revit / Twinmotion / Enscape

Autodesk 3ds Max

3ds Max היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת תלת ממדית ותיקה מאוד ופועלת בשימוש רחב בקרב מעצבים בתלת מימד ולהדמיה אדריכלית. למקס יכולות התממשקות עם תוספי הדמיה עוצמתיים ואיכותיים כגון ויריי או קורונה-רנדר.

לתוצאות מיטביות והדמיות ברמה גבוהה מומלץ להוסיף V-Ray for 3ds Max

קיים רישיון Indie למוצר זה במחיר נגיש לסטודיו קטן – לפרטים

Autodesk Maya

מאיה היא תוכנה מבית אוטודסק אשר נמצאת בשימוש רחב אצל מעצבי משחקים, דמויות ואנימציה תלת ממדית. משמשת לתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והמדיה וכן למשחקי מחשב והדמיות אדריכליות.

לתוצאות מיטביות והדמיות ברמה גבוהה מומלץ להוסיף V-Ray for Maya

קיים רישיון Indie למוצר זה במחיר נגיש לסטודיו קטן – לפרטים

רכישת רישיון תוכנה

יש למלא את הטופס הבא על מנת שנוכל להגיש עבורכם הצעת מחיר מותאמת

רכישת מוצרי Autodesk מתבצעת בהתאם לסוג הרישוי שנרכש; יש לשלוח טופס הצעת מחיר ולאחר מכן לאשר במייל חוזר את ההצעה ולבצע רכישה; ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית, כרטיסי אשראי והחיוב מתבצע ישירות לחברת הבת Sofistik ME אשר מבצעת הנפקה של רישוי תוכנה בישראל וכן משווקת מוצרי RCD; מוצרי 3ds Max או Maya הינם מוצרים שנמכרים ישירות דרך אתר הבית של Autodesk העולמית ועמוד זה מנגיש ומאפשר לאמני הדמיה גישה קלה יותר לרכישה באתר הרשמי; תלת מימד ישראל ISRAEL3D SOFTWARE הינה משווקת מורשית של מוצרי Autodesk Revit, Autodesk AutoCad, AEC Collection, BIM360 ולמעט 3ds Max / Maya;

ISRAEL3D SOFTWARE

משווקת ונציגה רשמית בישראל של מגוון תוכנות לתחום הקריאייטיב, ההדמיה והאנימציה.

נגישות