מחשב חזק

היי חברים,

במסגרת אתר ISRAEL3D החדש, המאמר "כיצד נבחר מחשב חזק?" שודרג משמעותית. אנו סוקרים את כל התכנים החשובים שיש לדעת לפני שקונים מערכת מחשב עוצמתית שתג המחיר שלה גבוה משמעותית ממערכות מחשב ביתיות. במאמר תמצאו המון מידע לצד טופס מילוי פרטים כגון: ייעוד המחשב, תוכנות בשימוש, נייד או נייח וכד' כדי שנוכל לקבל את המידע ולשוב אליכם עם מפרט מוצע ומותאם.

המאמר החדש מיועד לכל אדם אשר בכוונתו לרכוש מערכת מחשב חזקה שמאפיינת את העבודה עם תוכנות תלת ממד וגרפיקה. כן כן, המאמר זהה בתכנים גם לאלו מכם שמשתמשים בתוכנות אדובי ומעבדים קבצים כבדים כולל עריכה של אנימציה ווידאו. כולנו נדרשים לעבוד על חומרה חזקה: מעבד, כרטיס מסך חזק, המון זיכרון וכונני SSD. את כל המידע הזה תוכלו למצוא במאמר המצוין שנכתב על ידנו ועל ידי צוות המומחים של חברת PCPOWER, המוכרת מערכות מחשב לקהל המעצבים, אדריכלים וגיימינג.

כרטיס מסך מסוג Titan X השייך לחברה NVIDIA

בחירת כרטיס מסך עוצמתי

צוות PCPOWER סייע רבות בהכנה של מפרטי מחשב יעודיים, וכן בהתאמה מלאה בין התוכנה לחומרה הבאה שלכם. הצוות שמורכב מעופר שפיר וטל אבירם, הנפשות הפועלות של חברת PCPOWER יודעים לנתב את המשאבים שלכם ולתפור עבורכם את המפרט המתאים ביותר לעבודה שלכם בהתחשב בתקופה, בדור והתפתחויות הטכנולוגיות, בתקציב שלכם.

מוזמנים לקרוא עוד במאמר

 

הגב\י עם פייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.