הנכחים האמיצים בהרצאה של Jeff Mottle בכנס CG Talks האחרון ודאי שמו לב לכלי מדהים מבית ענקית הטכנולוגיה NVIDIA AI שלמעשה הופך קשקוש בלבוש לתמונה אמיתית. איך זה קורה?

התהליך הזה קורה לאחר שהתוכנה "למדה" כמות אדירה של מידע ויזואלי ושייכה אותו קטגורית. התוכנה ממשיכה ללמוד בכל העת וגם שאנחנו משתמשים, אנחנו מייצרים עוד סוג של וריאיציה שגם היא נלמדת.

הכלי החדש של Nvidia שנקרא GauGAN, כלי מדהים מבית ענקית הטכנולוגיה שלמעשה הופך קשקוש בלבוש לתמונה אמיתית באמצעות אינטליגנציה מלאכותית.

באמצעות סריקה של תבניות וצילומים מהעולם האמיתי התוכנה משליכה את התוצאה המקורבת הטובה ביותר באמצעות AI על הצד השמאלי, שמתקרב לריאליזם צילומי שכולו מיוצר על-ידי אינטליגנציה מלאכותית. התוצר הסופי כרגע נמצא בסוג של שלב בטא, ולכן חסר פירוט או הפרדה (רזולוציה גבוהה). נסו את הכלי כאן.

ללא ספק מרתק! אני לא מצליח להפסיק לחשוב על מיליון שימושים לדבר הזה – מאמנות אוטונומית ועד לריפוי ומבחני אישיות…

אבל אני רוצה רגע לעצור פה ולהעביר מסר חשוב: אנחנו נמצאים פה בהצגת יכולות של העתיד של התחום וראינו כמה דברים קיצוניים שמחשב, קוד, ואדם יכולים להגיע אליהם וזה כמעט נראה כאילו העבודה הידנית נעלמה. אבל היא לא.

ההודעה הזו שלי נועדה לבקש דבר אחד- אל תפסיקו ליצור, לא לעצור, לא לוותר, לא לחכות לטכנולוגיה אלא לשאוף כל הזמן למקצוענות בתחום עם הכלים הנוכחיים שלכם.

מה אתם חושבים? עוד מעט כבר לא נצטרך את מקצוע הצילום? מכירים צלמים שיהיו מעוניינים לדעת לאן התחום שלהם זולג? בואו נדבר בקבוצת ה-PROS.

הגב\י עם פייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.