מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    beniosmo
    חבר

שלום ותודה על הפורום הזה,

אני עובדת עם האוטוקאד כבר כמה שנים, כרגע יש לי גרסה 2014. כנראה נגעתי במשהו, ומספרי המידות נעלמו, פשוט בלתי נראים.
    מדברת על כאשר אני מותחת קו, או משתמשת ב massure, או ב- offset. אני מכניסה את הפקודה על עיוור.
    יש לך רעיון איך לתקן את זה?

ISRAEL3D
    חבר

@galshelly@bezeqint.net wrote:

שלום ותודה על הפורום הזה,

אני עובדת עם האוטוקאד כבר כמה שנים, כרגע יש לי גרסה 2014. כנראה נגעתי במשהו, ומספרי המידות נעלמו, פשוט בלתי נראים.
    מדברת על כאשר אני מותחת קו, או משתמשת ב massure, או ב- offset. אני מכניסה את הפקודה על עיוור.
    יש לך רעיון איך לתקן את זה?

היי!
    ייתכן שקו המידות פשוט קטן מאוד וזה יכול לנבוע מכמה סיבות:
    1. כל המידות קטנו באופן גלובאלי ויש להגדיל את גודל הטקסט והמרחק שלהן מהקו.
    לחצי על D ואנטר ושם יש להגדיל את הטקסט
    2. ייתכן שהחלפת מידות בשרטוט כולו, הקישי units ובדקי באיזה יחידות את עובדת. אם זה פרויקט אדריכלי את אמורה לעבוד על Centimeters.

אגב, זה קורה בקובץ אחר חדש?

beniosmo
    חבר

היי משה,

אני אכן על סנטימטרים, כנראה לא הסברתי את עצמי נכון.
    כאשר אתה מכניס פקודה ל- OFFSET נניח, סדר הפעולות הוא: ללחוץ על אייקון האופסט, ואז נפתחת חלונית קטנה, שבה אתה מכניס את המרחק שברצונך להרחיק את האובייקט מאובייקט המקור נכון? אז אצלי, לא נפתחת החלונית הקטנה הזו, לא באופסט, לא כאשר אני מכניסה פקודת , MIRROR ואז עליי להשיב לתכנה אם ברצוני להשאיר או למחוק את האובייקט המועתק, זה גם נעשה בחלונית קטנה כזו נכון? אז היא נסתרת מהעין, אני מכניסה את YN , בעיוורון מוחלט שלי.
    כנ"ל לגבי messure, לוחצת על האייקון ומתחילה למדוד, אך לא נפתחת החלונית הקטנה שמראה לי את המרחק שמדדתי. מודה על עזרתך.

ISRAEL3D
    חבר

עכשיו הכל ברור!
    פשוט הקלידי את הפקודה DYNMODE והפעילי את הפקודה ON.
    עכשיו תופיע לך תיבת הקלדת נתונים במיקום של העכבר בזמן הפעולה עצמה.

אוטוקאד… תוכנה מדהימה… :

beniosmo
    חבר

יששששש!!! הצלחתי בזכותך! תודה רבה רבה רבה! ידעתי שזה כנראה משהו שנלחץ בטעות. אתה אלוף!

ISRAEL3D
    חבר

@galshelly@bezeqint.net wrote:

יששששש!!! הצלחתי בזכותך! תודה רבה רבה רבה! ידעתי שזה כנראה משהו שנלחץ בטעות. אתה אלוף!

בשביל התגובות הללו אנחנו פה!!! 🙂
    כיף גדול!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.