מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    talych1990
    חבר

עד היום השתמשתי בסקצ'אפ בלי לרנדר. תתפלאו לשמוע, התוצאות היו נחמדות למדי. עכשיו אני מעוניינת לעלות רמה, ולהתחיל לרנדר. אבל אין לי כרגע אפשרות להשקיע כסף בזה. האם מישהו פה יוכל לתת לי קישור לתוסף רינדור חינמי שמתאים לסקצ'אפ גירסה 8 החינמית.

תודה מראש

ISRAEL3D
    חבר

היי אפרוחה,

את יכולה לבדוק את LightUp שהוא תוסף רינדור קליל אבל לא חינמי, די מתקרב להיות חינמי, הוא דיי זול יחסית למתחרים שלו.
    תוכנה חינמית לגמרי שהוכחה שאפשר לבצע בה רינדורים איכותיים הוא הקרקיטיאה kerkythea

אם אחשוב על עוד משהו בסגנון אפרסם כאן, ואולי יהיה מאמר בנושא בקרוב.
    משה

talych1990
    חבר

סליחה על ההטרחה, אבל תוכל אולי לתת לי קישור לקובץ הספציפי שאני צריכה להוריד? נכנסתי לאתר של KERKYTHEA ולא הבנתי איזה קובץ אני אמורה לבחור ממה שיש שם.
    אלפי תודות.

ISRAEL3D
    חבר

@אפרוחה wrote:

סליחה על ההטרחה, אבל תוכל אולי לתת לי קישור לקובץ הספציפי שאני צריכה להוריד? נכנסתי לאתר של KERKYTHEA ולא הבנתי איזה קובץ אני אמורה לבחור ממה שיש שם.
    אלפי תודות.

באמת קצת לא נגיש מצדם:
    הורדה ישירה של קרקיטיאה

hili19
    משתתף

למה לא ויריי?…

תבדקי אותו ל 30 יום..
    ( מקסימום קונים- לא כזה יקר אם את עובדת איתו הרבה… 3350 ש"ח..)

igorig
    חבר

וראיי הכי טוב,גם משמש בתור פלאגין רינדור לתוכנות אחרות כמו 3D Max, Maya, Rhino
    גם נמצא בבעלות חברה חזקה ומובילה בתחום הרינדורים…רק שיתקנו את כל הבאגים ויחזירו חלון סקירת התקדמות רינדור :)

talych1990
    חבר

ממה שאני רואה באתר, באמת משתמע שוויראי הכי טוב. כשתהיה לי האפשרות הכספית – אני אכן אעבור אליו. ועד אז: אני ממליצה בחום על התוכנה של קרקיטאה. בחינם ועם תוצאות איכותיות. אני עדיין לומדת אותה, אבל כבר עכשיו הגעתי לתוצאות נחמדות מאד. והעיקר שהלקוחות מרוצים… אני מצרפת תמונה לדוגמא. כמובן שיש מה לשפר. אבל עדיין, בשביל לקוח זו תוצאה נחמדה.

ISRAEL3D
    חבר

וואו נראה מעולה, רק שלשום המלצתי לך עליה!
    בגדול, אפשר להגיע איתה לרמות מאוד גבוהות. צריך רק התמדה. הכי חשוב שיש לה ממשק טוב עם סקצ'אפ למרות שקרקיטיאה תוכנה חיצונית לרנדר.

ronl kitchen
    משתתף

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • הפורום 'פורום סקצ'אפ' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.