מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ISRAEL3D
    חבר

אנחנו מסכמים עוד יום עיון מוצלח ומהנה. כל הקבצים עליהם דנו מוצעים להורדה לחקירה נוספת.

>>>סיכום יום עיון

מקצת מהתגובות על האירוע:

ההרצאה היתה מקיפה יסודית ומתמצת. אני כבר מחכה ליום עיון הבא בו תדבר יותר על ווירי ועל פלאגינס מתקדמים… אני רוצה לציין כי החוברות שליוו את ההרצאה היו לעזר רב! האפשרות לעקוב אחרי השלבים, לציין הערות בכתב יד, וכן לקבל את הסיכום של היום העיון עם כל החומר הנילמד ושלבי העבודה נותן השלמה כללית ללמידה ולהתנסות עצמאית.. יישר כוח ותודה רבה!

משה שלום, רציתי להודות לך על יום העיון שהתקיים בסוף השבוע האחרון בת״א. אני משתמש ותיק בסקצ׳אפ ושולט היטב בתוכנה, ואף על פי כן למדתי דברים חדשים, דרכי עבודה אחרות וקיבלתי טיפים חשובים. נחשפתי לכל עניין ההדפסה התלת מימדית. ההרצאות היו ענייניות, ממצות וכללו נושאים מגוונים ורבים. בנוסף, התחדשתי בספר ההדרכה של vray. כל הכבוד ובהצלחה בהמשך. מומלץ ביותר לכל מי שמבין את הפוטנציאל של הסקצ׳אפ – ובכלל ! ערן.

משה!היה מקסים מרשים ומחכים! באמת כל הכבוד על היוזמה והביצוע!

ההרצאות היו מצוינות, למדתי הרבה! שיטות עבודה זה תמיד שימושי ומחדש לא הרגשתי שחסר משהו!

השתתפתי היום בארוע סקטשאפ 2012 בגלריה זהזהזה בנמל . היה ממש כיף, למדתי המון דברים חדשים נהניתי מאוד מההסברים הברורים והמקצועיים ובעיקר שמחתי לגלות שקיימת קהילת סקטשאפ בעברית. תודה מכל הלב – אני מצטרפת בשמחה!

>>>סיכום יום עיון

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • הפורום 'פורום האתר: חדשות, תוספות ובקשות' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.