מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 41 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ערב טוב לכולם הדמיית סלון חדשה 

ISRAEL3D
    חבר

וואו! נראה ממש טוב!!
    לדעתי הגעת פה לרמה פוטוריאליסטית טובה מאוד והתיקונים שאתה צריך לעשות הם בגדר פיין טיונינג 🙂

ISRAEL3D
    חבר

אז מכאן זה כך:
    1. יש לך ספולצ'ס (כתמים וחברבורות בכל ההדמיה) זה נפתר על ידי העלאת איכות הרנדר תחת IRRADIANCE MAP נאמר ש: מינוס 3 .. עד .. מינוס 1 וSAMPLES לפחות 100.
    2. קיר הלבנים חזרתי, ממליץ לפרק את הטקסטורה לחלקים על הקיר שלא יראה חזרתי.
    3. השטיח קצת כהה, לא ברור לאן צומחות השערות שעליו, ממליץ להשתמש בדיספליימנט או ב-MAKE FUR.
    4. צילום – צלם ב-TWO POINT PERSPECTIVE.
    5. הטלויזיה קצת ישנה.. תן שם מודל חדיש של SMART TV או אולי אפילו מסך קעור 🙂
    יופי של עבודה!

תודה רבה משה תודה על המחמאות   :)ותודה על הפירוט של מה שאני צריך לתקן , רק לא הבנתי איך אני מפרק את הטקסטורה כדיי שלא תהיה חזרתית אשמח אם תסביר לי את התהליך

ISRAEL3D
    חבר

@moshe2951 wrote:

תודה רבה משה תודה על המחמאות   :)ותודה על הפירוט של מה שאני צריך לתקן , רק לא הבנתי איך אני מפרק את הטקסטורה כדיי שלא תהיה חזרתית אשמח אם תסביר לי את התהליך

בטח, יש לך 2 אופציות:
    לחלק את הקיר למקטעים עם קווים ולפזר את הטקסטורה ב-POSITION
    או
    להשתמש בטקסטורה אחרת גדולה מאוד שמכילה וריאציה מתחלפת של הבריקים שלא רואים את החזרתיות

תודה על התשובה משה אני ינסה לחלק אל הקיר למקטעים נראה עם נצליח ואני יעדכן פה תודה דוב  😉

ISRAEL3D
    חבר

מושיקו, בוצעה קצת עבודת פוטושופ על ההדמיה שלך כדי שתוכל לראות לאן לכוון את התאורה.
    מציע להשתמש ב-BLOOM בחלון ה-VFB לאווירה ססגונית של אור שחודר מהחלון 🙂

ISRAEL3D
    חבר

הנה לפני ואחרי:
    [attachment=1:vlhexplb]moshebaP1.jpg[/attachment:vlhexplb]

[attachment=0:vlhexplb]moshebaP2.jpg[/attachment:vlhexplb]

תודה משה על הפוסט פרודקשן שהקפיץ את ההדמיה , כול שנותר הוא להמשיך ללמוד ממך יישר כוח 😉

ISRAEL3D
    חבר

@moshe2951 wrote:

תודה משה על הפוסט פרודקשן שהקפיץ את ההדמיה , כול שנותר הוא להמשיך ללמוד ממך יישר כוח 😉

בקרוב אצלך ובקורס ויריי

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 41 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.