מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אדריכלות איתי פורת
    הדמייה גלעד הלחמי

ISRAEL3D
    חבר

מאחד שמכיר את איתי פורת, יש פה עבודה יפה מאוד ודי נקייה ומוקפדת.
    כמה הערות: בשתי ההדמיות אין כמעט התייחסות לחוץ, כאילו זנחת אותו. בהדמיה העליונה החלון פשוט מכניס אור של ויריי, ובהדמיה השניה כל המרפסת שרופה לגמרי, בעוד שהפנים מואר טוב.
    בחירת הקומפוננטים הבנייה שלהם טובה רואים שהם מושקעים מהבחינה הזו אם כי לפעמים יש תחושה שהם אינם יושבים על המשטח שעליו הם אמורים לשבת, כאילו מרחפים..
    זה בגדול, אחלה הדמיה ההתקדמות שלך אדירה

raz
    חבר

בהדמייה של החדר שינה אפשר לטפל עוד קצת בקיר לבנים

אולי קצת דיספלייסמנט

ועוד דבר , המנורה בסלון , זה מודל מוכן ? יש מצב לקישור ?

hili19
    משתתף

בתמונה של החדר שינה..
    הפנלים באותו קו של הקיר.. הם צריכים לבלוט טיפה

בסלון..
    הדי-וי-די והמערכת קולנוע מתוחים מידי.. אין מצב שהם ברוחב הטלוויזיה..

חוץמזה.. נחמד

תודה:)
    אז ככה:
    א. לגבי החוץ כמו שאתה יודע יש לי בעיה בנושא זה, אבל לגבי ההדמיה הספציפית הזאת היא בנוייה בהתאמה לתמונות מהדירה האמיתית ומוצגת בלפני ואחרי, ובתמונות לפני קיימת אותה שריפה של החוץ כך שלא היה טעם להתעמק בחוץ.

ב. הריחוף במגירות מתחת לטלויזייה הוא בכוונה, בדירה יש עומק בקיר של 40-50 סמ בערך עד לגובה הטלויזיה ולכן ניצלנו את המקום הזה לארונות כאשר הם מתחילים מספר ס"מ מעל הרצפה ונתמכים בקיר האחורי ובצדדי הקיר.

ג. לגבי הטלוויזיה והמערכת סטריאו צודקים, נתקן בעתיד:)

ד. לגבי גוף התאורה גם אני התפלאתי שמצאתי אותו במהירות במחסן של 3D תחת החיפוש LAMP ואם אני לא טועה סינון לפי פופולריות.. אבל היו קצת שגיאות במודל של הגוף תאורה היה צריך לתקן כל כבל מתכת בנפרד כי הפאות היו הפוכות והיו לפחות איזה 15 נראה לי.. בכל מקרה שלח לי את האימייל שלך אני אשלח לך את המודל של המנורות אחרי תיקון שלי

raz
    חבר

המייל שלי זה

benlav12@gmail.com

תודה רבה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • הפורום 'פורום הדמיות' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.